WZNIEŚ
TWÓJ
PROJEKT
IM WYŻEJ TYM LEPIEJ ZACZYNAMY
Audyt SEO

Co To Jest Audyt SEO i Jak Może Pomóc Twojej firmie?

Techniczny audyt SEO powinien wyraźnie wskazywać zmiany, które należy wprowadzić w witrynie, aby sprostać wymaganiom Google dotyczącym witryny „wysokiej jakości”. Zapewniam tego rodzaju analizę a spełnienie tych wymagań jest pierwszym krokiem do pomyślnego zwiększenia ruchu i sprzedaży za pośrednictwem Twojej witryny internetowej. Jeśli nie spełnisz wymagań Google, Twoja strona internetowa firmy może nie uzyskać długoterminowej trakcji na stronach wyników wyszukiwania Google.

Przestrzeganie Wytycznych Google Dla Webmasterów

Przestrzeganie Wytycznych Google Dla Webmasterów

Wierzę w marketing Twojej firmy online przy użyciu wyłącznie legalnych technik, a mój audyt koncentruje się na poprawie „wyniku” jakości Twojej witryny. Wierzę w promowanie witryny wykorzystującej techniki etycznego marketingu i nie wykorzystującej metody, które nie są mile widziane przez wyszukiwarki, takie jak Google i Bing. Google to wyszukiwarka, która penalizuje legalne firmy od lat, jeśli wykryje manipulację poprzez SEO na skalę przemysłową, a zwłaszcza jeśli wykrywa ‘INTENT’, stosowany by uzyskać wysoką pozycję w Google BEZ korzystania z wysokiej jakości strategii marketingowych. NIE włamuję się na witryny i NIE SPAMUJĘ stron, aby Twoja witryna zajmowała wysokie miejsce w Google, ponieważ jest to niezgodne z zasadami Google.

Dowiedź się, które strony w Twojej witrynie Google nie spełniają norm SEO

Możesz szybko zidentyfikować strony powodujące problemy z jakością witryny, a ja pomogę Ci sformułować plan rozwiązania problemu lub rozwiąże go za ciebie.
Call Now Button