Firma w Angli po Brexicie – 2020

Firma w Angli po Brexicie

Firma w Angli po Brexicie

Co muszę zrobić by pozyskać klienta!?

Musisz go bardzo skrupulatnie określić, nazwać i zlokalizować z pomocą specialisty od marketingu!

Dotychczasz wyglądało to tak że 'jak nie ten to nastepny klient się szybko znajdzie’, teraz po brexicie już tak nie będzie. Co gorsza pojawił sie Virus, coś czego nikt z nas nie spodziewał się w najmniejszym stopniu. Firmy znikają w czasie pandemi jak nie grzyby po deszczu które się mnożą jak virus. Pytanie czy aby klienci i zapotrzebowanie na rożnego rodzaju serwis również zanika?!. Moim zdanie jest zupełnie odwrotnie. Owszem Brexit spowodował to że setki tysiecy ludzi opusciło wielką brytanie, natomiast byli to w 99 procentach usługodawcy a nie klienci. to spowoduje w bardzo krotkiej przyszłosći duże zapotrzebowanie na rożnego rodzaju usługi, co widać zresztą już teraz po tym ilu 'pontoniarzy’ dobija do brzegów tego kraju w poszukiwaniu lepszego jutra. Coś ich tutaj jednak ciągnie i napewno nie jest to Virus. Pozycjonowanie stron w uk, sprawi że odnajdziesz dokładnie klienta który szuka właśnie twojego serwisu.

O Brexicie mówiło sie nieustannie w przeciągu ostatnich trzech lat, zwymiotować już można było gdy tylko słyszało sie słowo Brexit, słowo to zostało zastąpione nowym 'Virus’. I sam Brexit i sam Virus nie pomagają ci w prowadzeniu twojej firmy w U.K. to napewno. Tym razem musisz wspiąć się na wyrzyny umiejętności prowadzenia biznesu, poznać tajniki marketingu zwłaszcza internetowego i zatrudnić SEO specialistę, inaczej twój biznes runie jak domek z kart.

Co twoi potencjalni klienci robią w czasie pandemi?

Wiekszość z nich serfuje godzinami po internecie używajac przegladarki Google wpisując każdego dnia zapytania w okienku wyszukiwania, a to za sprawą tego że dużą ilość swego czasu spędzają właśnie przed komputerem. Dowiedz się ilu z nich wpisuje frazy związane z twoim biznesem, a potem spraw by to właśnie twoja strona www wyświetliła się większości z nich na ekranie ich laptopa. Precyzja, jakość, odpowiednie oznaczenia, tytuły twoich stron i artykułów grają tutaj kluczową rolę, następnie wchodzą do gry backlinki oraz fotografie i grafika.

SEO a Firma w Angli po Brexicie

W U.K. trwa teraz bitwa o klienta jak nigdy dotąd, nowe firmy walczą o to by zaistnieć a stare by zatrzymać przy sobie ich dotychczasowych klientów. Pandemia wytworzyła fałszywe przeświadczenie końca świata w ludzkiej wyobrazni, ludzie zaciekle walczą o każdą dla nich korzystną sytuację, a wszystko potęguje dodatkowo strach przed utratą pracy czy też klienta. Łatwo tutaj popełnić bład który w skutkach może być nieodwracalny, zaniżanie swoich cen, niepewność siebie podczas rozmowy wstępnej i wyceny usługi, sprawią że na dłuższą metę stracisz co miałeś zyskać. Musisz uświadomić sobie to, że nic się nie zmieniło od Brexitu i Virusa na gorsze, wręcz przeciwnie, zmieniło się na lepsze i to twój czas, teraz ty wybierasz! Powoli, systematycznie i skrupulatnie budując reputację swojego biznesu, zapewnisz sobie długie lata świetności, a SEO i dobra strona www ci w tym pomoże.

Leave A Reply

Call Now Button