SEO PASJI O Kocurze i jego
Czyli O Mnie

Dziękuję Za Odwiedzenie Mojej Strony Każde Kliknięcie To Kolejny SEO Punkt

Z Komputerami mam do czynienia od kiedy stały się ogólno dostępne na polskim rynku, zaczynałem od Atari, Commodore 64, Amiga 1200, Pentium 133 kończąc na sprzęcie który posiadam dzisiaj to jest: Acer Predator i9-9900X. Ukończyłem szkołę o profilu informatycznym a informatyka i komputery od zawsze były moją pasją która rozwija sie każdego dnia w wielu jej kierunkach. Budowanie i optymalizacja SEO stron internetowych, projektowanie grafiki 3D, video rendering i 3D drukowanie to tylko niektóre z moich ulubionych kategori. Dzięki współpracy właśnie zemną, jesteś w stanie ugrać nie tylko dobrą pozycję w internecie.
Używam biegle takich programów komputerowych jak: Rank Tracker, WebSite Auditor, Link Assistant, SEO SpyGlass, Google Analytics, Google Search Console, ZBrush, Keyshot, Sony Vegas Pro, Photoshop i wiele innych.
Jak Pracuję

Na Co Składa Się SEO Pozycjonowanie Strony Internetowej?

Analiza

Po pierwsze dokładny audyt twojej strony internetowej pod kątem błędów i możliwych ulepszeń. Po drugie analiza stron internetowych twojej konkurencji. Po trzecie ocena trudności projektu!

Planowanie

Precyzyjne planowanie działania pod kątem marketingowym, wyszukanie słów kluczowych, pisanie jakościowych treści dla stron typu landing page i bloga, naprawa dotychczas znalezionych błędów

Utrzymanie Pozycji

Pozycjonowanie stron internetowych to proces bez końca, należy ulepszać i dbać o wszystko co do tej pory udało się uzyskać. Dodawanie kolejnych jakościowych podstron i backlinków to tylko jedno z takich zadań

Przemysław Galus

Kreatywny Myśliciel

Przemysław Galus

SEO Specialista

Przemysław Galus

3D Grafik
Dzięki współpracy zemną bedziesz w stanie zdobyc czołowe miejsca w rankingu Google

Poznaj szeroką gamę moich usług związanych z marketingiem internetowym

Referencje

Co Mówią o Mnie Moi Dotychczasowi Klienci?!

Call Now Button