Na Czym Polega i Ile Kosztuje?

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Dąże do zapewnienia ukierunkowanego i trafnego ruchu na stronach moich klientów, znacznie poprawiając widoczność w wyszukiwarkach. Następnie szukam zwiększenia liczby konwersji na tych stronach, aby ten zwiększony ruch prowadził do większej sprzedaży i większej liczby zapytań.
Każdy styl analizy i planu różni się znacznie od następnego, a każdy klient ma inny budżet i ambicje. Z tego powodu żadne dwie kampanie nie są takie same, a strategia może się różnić, w wielu kwestiach. Istnieje jednak bardzo uogólniony model, do którego w większości kampanii się stosuję:
Jak Standardowa Kampania Działa?

Krok Po Kroku Czyli Pozycjonowanie Stron WWW

Kilka pierwszych miesięcy polega na wyszukiwaniu, planowaniu, budowaniu strategi i optymalizowaniu strony www.

Konsultacja z Klientem

Zrozumienie biznesu i indywidualnego zapotrzebowania klienta
SEO Kocur skonsultuje się z klientem, aby uzyskać dogłębną wiedzę na temat firmy; jej produktów lub usługi, docelowe strategie demograficzne, wcześniejsze lub obecne strategie, wizja przyszłości, obecna marka itp. Podejmuję się również pełnego przeglądu kwestii związanych z witryną i kluczowych celów marketingowych firmy na nadchodzący rok.

Słowa Kluczowe

Wyszukanie odpowiednich słów kluczowych które przypisane są do twojego biznesu
Użyje danych uzyskanych w pierwszych trzech etapach, a także statystyk, w tym natężenia ruchu, intencji wyszukiwania i trafności, w celu sporządzenia listy słów kluczowych, których będziemy używać do monitorowania postępu kampanii jako jednego z wielu czynników kampanii.

Analiza Konkurencji

Zrozumienie konkurencyjnych firm i ich pozycji w internecie
SEO to przejrzysta nauka. Oznacza to, że mogę przejrzeć dowolną stronę internetową i ustalić, dlaczego plasuje się ona wyżej - lub niżej - niż inna witryna kierowana na te same słowa kluczowe w wyszukiwarkach. Mogę sprawdzić ilość zbudowanych linków ale rownież i miejsca które do tego celu wybrała twoja konkurencja. Sprawdzenie ilości wizyt danej domeny rownież nie jest żadną tajemnicą.

Budowanie Backlinków

To jeden z najważniejszych czynników SEO strategi
Budowanie Backlinków jest kluczową strategią SEO. Tworzenie linków to strategia, w której większość agencji bardzo się myli, jednak jest to coś, co SEO Kocur świetnie rozumie. Przeanalizuje również portfolio linków klienta w konkretnym celu identyfikacji spamu łącza. Odkryty spam linku zostanie usunięty lub odrzucony.

Audyt Strony WWW

Optymalizacja lub budowa nowej domeny
Za pomocą profesionalnego oprogramowania, przetestuję twoją aktualną stronę WWW lub zbuduję ci całkowicie nową. Na tym etapie dowiemy się co działa poprawnie a co nie od strony technicznej. Czasami naprawienie błędów pochłania więcej pracy i czasu niż zaczęcie budowania strony od nowa. SEO Kocur zbuduje ci nowoczesną lepszą stronę internetową, która zachwyci odbiorców i polepszy ranking SERP's.

Zachowanie Pozycji

Pozycjonowanie stron internetowych to stały proces wymagający ciągłej pracy
SEO Kocur będzie ściśle monitorować wydajność witryny. Moje szczegółowe podejście do danych pozwala mi wykryć nawet minimalne zmiany w zachowaniu wyszukiwarki co do Twojej strony, umożliwiając mi dostosowanie kampanii do nowych zapotrzebowań.
Miesięczny Raport SEO

SEO nie jest natychmiastowym rozwiązaniem marketingowym.

Potrzeba wielkich umiejętności i czasu, aby uzyskać efekt, ważne jest by być precyzyjnym, cierpliwym i regularnym w działaniach. SEO Kocur stale monitoruje i analizuje wydajność Twojej witryny w wyszukiwarkach, wprowadzając niezbędne korekty, optymalizując zawartość i budując linki, aby zapewnić maksymalne wyniki. Będziesz na bieżąco z kompleksowymi raportami miesięcznymi.
Treść
Backlink
Marketing

Pozycjonowanie Stron

SEO Bez Kontraktu

Mój niedrogi program pay-as-you-go, SEO bez kontraktu, zwiększy liczbę odwiedzających, zwiększy sprzedaż i pozwoli zaoszczędzić na kosztach marketingowych. Korzystam z zestawu narzędzi SEO do analizy stron internetowych, badam meta tagi, gęstość tekstu, styl kodowania, czas ładowania strony i wiele innych ważnych czynników. Widzę również, którzy z twoich konkurentów urzywają podobnych słów kluczowych i potrafię rozgryść ich plan działania. Pracuję nieustannie nad pozyskiwaniem nowych 'backlinków’, które wspomagają pozycjonowanie stron.

Dzięki współpracy zemną bedziesz w stanie zdobyc czołowe miejsca w rankingu Google

Poznaj szeroką gamę moich usług związanych z marketingiem internetowym

Call Now Button