Przejmujemy Internet

  • Home
  • Projektowanie Stron Internetowych UK
Bądź Sobą

Projektowanie Stron Internetowych UK

Witaj pszybyszu z odległej odchłani internetowej! Szukasz kogoś kto wykona dla ciebie projekt strony internetowej, takiej co zachwyci swoim wyglądem i stylem działania?. Szukasz kogoś kto sprawi że wchodząc na swoją stronę uśmiechniesz się i powiesz sobie ‘tak, o to właśnie chodziło’?. Nie będę twierdził że właśnie go odnalazłeś, ale postaram ci się wydrukować 3D obraz tego co mogę dla ciebie zrobić. Nowoczesne i stylowe strony www to moja specjalność.

Strony internetowe w Angli i ich rodzaje - Podstawy zupełne

London, Manchester, Leeds, Glasgow, Portsmouth, Middlesborough. ANYWHERE YOU ARE!

 

Jak nie trudno się domyślić Angielskie strony www maja to do siebie że są napisane w języku Angielskim. Ich celem jest trafienie do odbiorców w rodzimej naszej Angli lub z całego świata. Trudno będzie znaleźć kogoś kto zna reguły marketingu we wszystkich państwach globu, ale napewno warto mieć po swojej stronie kogoś z lokalnym doświadczeniem w tej kwesti oraz kogoś kto zna perfekcyjnie język Angielski.

202623148

Strona sklep on-line (E-Commerce website)

Celem strony e-commerce jest sprzedaż produktów. Możesz mieć witryny e-commerce, takie jak Amazon, które sprzedają wiele różnych produktów z różnyc innych witryn lub możesz mieć sklepy internetowe takie jak CarGiant, która jest witryną sprzedającą tylko jeden produkt. Głównym celem tej witryny jest skłonienie użytkownika do dokonania zakupu. Wszystko na tej stronie, niezależnie od tego, czy jest to strona produktu, serwisu, czy strona kolekcji, powinno skłonić użytkownika do zakupu od ciebie produktu.

Tworzenie Stron E-Commerce UK

Strona brandingowa (branding website)

Zazwyczaj na stronach firmowych znajdziesz informacje o firmie, produkcie i / lub usłudze. Jego celem jest zapoznanie użytkownika z marką i promowanie rozpoznawania nazw. Ta witryna ma promować markę produktu, serwisu i usług czyli będzie idealna dla firm swiadczących różnego rodzaju usługi. Dla przykladu podam stronę My-Plumber.

Strona personalna i blog (personal blog website)

Prywatne strony internetowe są ulubionym miejscem rodzin i osób, które chcą dokumentować ważne wydarzenia w życiu, takie jak śluby, noworodki czy podróże. Obecnie nowoczesna alternatywa; blogowanie stało się bardzo popularne. Blogi są zwykle często aktualizowane, a starsze posty można przeglądać w archiwach. Przykladem jest np Backlinko.

Strona katalog firm (business directory)

Zamiast przeszukiwać strony ogromnego katalogu telefonów w celu znalezienia usług i firm, w dzisiejszych czasach korzystamy z internetowych stron z katalogami. Mogą być dedykowane konkretnej lokalizacji, tematowi lub branży. Witryny katalogowe służą jako przydatne listy zasobów. Dobrym przykladem będzie np strona Rated People.

Strona portfolio

Idealny do prezentacji swojej pracy, każdy, od fotografów krajobrazu po modelki, ma obecnie portfolio online, aby pochwalić się swoim talentem dla potencjalnych pracodawców. Przyklad: Marie Bogdanski

Strony informacyjne

Strony informacyjne są szczególnie pomocne. Ludzie nie muszą już odwiedzać bibliotek i wyciągać książek z podstawowymi informacjami. Każde pytanie, które przychodzi dziś na myśl, jest często szybko wyszukiwane w Google w celu znalezienia odpowiedzi. Przykladem jest: News UK

Strony internetowe UK - UX i SEO

Niezależnie od tego którą z powyżej wymienionych stron wybierzesz dla siebie, musisz mieć na uwadzę że każda potrzebuje odpowiedniej optymalizacji pod kątem UX (User eXperience) oraz SEO czyli pozycjonowanie stron www (Search Engine Optimisation). UX ma to do siebie że jeśli będzie nie odpowiednio przygotowane to odwiedzający po kilku sekundach zamkną domenę a Google otrzyma z tego raport, impuls który dokładnie określi z której strony i po jakim czasie odwiedzający opuścił domenę. Spowoduje to wzrost Bounce Rate co przyczyni się do spadku domeny w rankingu Google i utraty wysokiej pozycji. Podobny czynnik ma się do SEO i do sytuacji w której odwiedzający znajduje na stronie www nie to czego szukał i po zorientowaniu się opuszcza nagle stronę. Po tym jak zamówisz u mnie wykonanie strony, upewnie się że jest ona UX i SEO zoptymalizowana, na co nie wszyscy web developerzy zwracają uwagę, bo cena tego nie obejmuję i nie każdy web developer to SEO specialista.

Projektowanie stron internetowych UK - Zwrot z inwestycji

Strona internetowa to czasem kosztowna inwestycja, ceny zaczynaja się od £350 a sięgają do nawet kilkunastu tysiecy funtów. Istotny jest wybór odpowiedniego rodzaju strony tak żeby nie narazić się na poźniejsze koszty związane z jej przebudową. Tworzenie stron internetowych to zadanie dla profesionalistów, twoja konkurencja nie śpi i dlatego musisz nieustannie walczyć o każdy kawałek internetu, który sprawi że to właśnie twoja strona www będzie działała bez zarzutów oraz rankingowała na wysokich pozycjach SERP’s czyli wyszukiwarki Google. SEO Kocur dopilnuje tego by twoja marka była mocna i widzialna w internecie. Dodatkowo i bezpłatnie do moich usług tworzenia strony oferuję ci wgląd do najcześciej wyszukiwanych fraz związanych z produktami i serwisem w UK, tak byś mógł być o krok do przodu i czasem zaoferować usługę lub produkt którego dotychczas nie miałeś w swojej ofercie, a który przyniesie ci dodatkowe dochody.

Projektowanie Stron www dla firm w UK, jest podwójnym wyzwaniem które może być powierzone tylko specialistom którzy mają osobiste doświadczenia z rynkiem globalnym lub Angielskim. Strony internetowe UK to dużo więcej niż tylko ich zaprojektowanie i wdrożenie do internetu, pozycjonowanie, social media, content marketing czy poprostu reklama za pomocą Google ADS, wymaga doświadczenia i lat praktyki a to wszystko składa się na tego typu usługi. Strony internetowe UK dla naszych Polskich firm i osób prywatnych powinny być wyjątkowo okazyjne, by mogły dumnie reprezentować nasze wysokiej jakości usługi dla UK klientów.

Często zadawane pytania

Czy moja strona będzie działała również na telefonie?

Tak, twoja strona będzie fully responsive!

Responsywna witryna zmienia układ, aby oferować wrażenia oparte na używanym urządzeniu, szczególnie idealne do oglądania na urządzeniach mobilnych.

Responsywna witryna mobilna zawiera elementy projektu, takie jak:

  • Czytelny tekst bez konieczności powiększania
  • Wystarczająca ilość miejsca na cele zaczepów
  • Bez przewijania w poziomie

Czy wiesz, że liczba użytkowników smartfonów na świecie przekroczyła 2 miliardy w 2016 roku?

Strony internetowe niezoptymalizowane dla tych mniejszych ekranów mogą doświadczyć spadku ich pozycji w wyszukiwarkach. Oznacza to, że nie można ich znaleźć w Internecie.

Czy hosting i domena są wliczone w cenę strony www?

Nie, usługi hostingowe podlegają dodatkowej opłacie w wysokości £80 za rok hostingowania, z nieograniczoną przestrzenią dyskową na serwerze w Londynie, obsługiwanym za pomocą przyjaznego cPanel. Koszt wykupienia  i rejestracji domeny to średnio £8 za rok, w zależności od jej rozszerzenia.

Czy grafika i logo są wliczone w cenę tworzenia strony www?

Tak, otrzymasz nielimitowany dostęp do platformy która oferuje płatne, wysokiej jakości grafiki, logo, HD obrazy, Video, ikony, muzykę, formularze i wiele więcej.

Czy piszesz treści i texty na strony www?

Tak, treści są pisane przez profesionalnego copywritera który specializuje się w SEO optymalizacji artykułów, wiadomości, reklamy, opisów stron czy też bloga. Cena za treści pisane podlega dodatkowej opłacie i jest to £10 od strony jeśli korzystasz z mojej usługi pozycjonowania stron.

Czy będę mógł sam edytować moje strony?

Tak, używam oprogramowania CMS które w łatwy sposób ułatwia użytkownikowi dodawanie textu i zdjięć.

Czy możesz prowadzić dla mnie moją stronę?

Tak, w razie zapotrzebowania klienta jestem do dyspozycji w zakresie regularnego prowadzenia strony www, dodawanie i opisywanie produktów, prowadzenie bloga, edycji textów oraz dbania o techniczne aspekty domeny.

Przyjazna Obsługa

PROFESIONALNIE OD POCZĄTKU...

Bezpłatne porady i wskazówki
Napisz lub Zadzwoń!

OTRZYMASZ WIELE CENNYCH INFORMACJI

Odpowiem na każdego maila i telefon.

    SEO Kocur
    Call Now Button